New Year with Cinemalaya
Cine Adarna, UPFI Film Center
January 2018


Jan 5 Fri
Ang Pamilyang Hindi Lumuluha
2:30, 5 & 7 p.m.

Jan 6 Sat
1 p.m. Bagahe
4 p.m. Ang Pamilyang Hindi Lumuluha

Jan 8 Mon
2:30 p.m. Bagahe
5 p.m. Ang Guro Kong Di Marunong Magbasa
7 p.m. Requited

Jan 9 Tue
2:30 p.m. Ang Pamilyang Hindi Lumuluha
5 p.m. Nabubulok
7 p.m. Sa Gabing Nanahimik ang mga Kuliglig

Jan 10 Wed
2:30 p.m. Ang Guro Kong Di Marunong Magbasa
5 p.m. Requited
7 p.m. Bagahe

 

Jan 11 Thurs
2:30 p.m. Requited
5 p.m. Sa Gabing Nanahimik ang mga Kuliglig
7 p.m. Ang Pamilyang Hindi Lumuluha

Jan 15 Mon
2:30 p.m. Ang Pamilyang Hindi Lumuluha
5 p.m. Sa Gabing Nanahimik ang mga Kuliglig
7 p.m. Bagahe

Jan 16 Tue
2:30 p.m. Requited
5 p.m. Sa Gabing Nanahimik ang mga Kuliglig
7 p.m. Nabubulok

Jan 17 Wed
2:30 p.m. Bagahe
5 p.m. Ang Pamilyang Hindi Lumuluha
7 p.m. Sa Gabing Nanahimik ang mga Kuliglig

Jan 18 Thurs
2:30 p.m. Bagahe
5 p.m. Requited
7 p.m. Ang Guro Kong Di Marunong Magbasa

Jan 20 Sat
Baconaua
5 & 7 p.m.

Jan 22 Mon
Respeto
2:30, 5 & 7 p.m.

Jan 23 Tue
2:30 p.m. Ang Pamilyang Hindi Lumuluha
5 p.m. Ang Guro Kong Di Marunong Magbasa
7 p.m. Nabubulok

Jan 29 Mon
2:30 p.m. Baconaua
5 p.m. Baconaua
7 p.m. Kiko Boksingero

Jan 30 Tue
2:30 p.m. Ang Guro Kong Di Marunong Magbasa
5 p.m. Kiko Boksingero
7 p.m. Respeto


 

antalya escort tx yacht charter turkey film izle Canlı dizi izle odtülüler dershanesi instagram takipçi satın al canlı bahis siteleri